Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Блимає екран, немає зображення, періодично з'являються горизонтальні смуги, що загасають у телевізорі Samsung UE55MU6172, ремонт для матриці телевізора.

Закінчення ремонту: 31.10.2020
Замовлення №: 00630
✓ Пристрій, виробник, модель

Телевізор Cfvceyu UE55MU6172, що зібраний у Словаччині, з великою 55-дюймовою матрицею, гарним функціоналом, широкими комунікаційними можливостями та стильним дизайном. Модель має мережевий інтерфейс Ethernet, а також бездротові інтерфейси Wi-Fi, Bluetooth, DLNA, Miracast та WiDi. Телевізор з LED-підсвічуванням, високою 4К роздільною здатністю 3840x2160 пікселів та підтримкою технології HDR. Вимогливі користувачі оцінять можливості платформи Samsung Smart TV під керуванням операційної системи Tizen, у поєднанні з такими функціями, як PIP та Time Shift. Наявність 3 роз'ємів HDMI, 2 USB та багатьох інших перетворюють телевізор на повноцінний розважальний домашній комплекс. Це також підтверджують два динаміки по 10 Вт кожен у поєднанні з технологією об'ємного звучання Dolby Digital Plus, завдяки яким досягається неперевершений звук під час перегляду.

✓ Заявлена несправність замовником

У телевізорі, що надійшов з міста Прилуки, блимає екран з горизонтальними смугами, немає зображення. Зі слів замовника, коли виявилася несправність, він відніс телевізор до сервісного центру у своєму місті, там подивилися та сказали, що буде потрібно ремонт для матриці телевізора, при цьому допомогти не змогли, посилаючись на складність проблеми. Телефоном замовник також повідомив, що телевізор придбано близько трьох років тому і він працював протягом усього цього часу добре, а несправність почала виявлятися після сильного стрибка мережі. Коли телевізор увімкнули в сервісному центрі, з'ясувалося, що зображення на екрані відсутнє, при цьому періодично з'являються горизонтальні смуги, що затухають, яскраво синього кольору. Імовірно, ремонт для матриці телевізора буде актуальним, що має бути підтверджено виконаною діагностикою.

✓ Діагностика сервісним центром

На першій світлині видно, що при вмиканні телевізора зображення на екрані немає, видно горизонтальні смуги синього кольору. Перш ніж виконувати будь-якої складності ремонт, потрібна діагностика, за допомогою якої можна визначити, який компонент вийшов з ладу, викликавши таким чином несправність. Для цього телевізор повністю розібрали та дізналися, що в ньому використовуються такі компоненти, як матриця CY-GK055HGLVBH, шлейфи BN96-39903A, BN96-39820D, плата T-CON E88441, тюнер DT0S24EH7A BN40. У ході поглибленої діагностики стало зрозуміло, що проблема виникла у планках матриці, відповідно ремонт для матриці телевізора буде спрямований на усунення цієї проблеми.

✓ Ремонт сервісним центром

У цьому випадку ремонтом для матриці телевізора стала заміна багатьох несправних радіодеталей, включаючи діоди, резистор та кілька конденсаторів, на планках матриці, що вийшли з ладу. Для виконання такої складності ремонту для матриці телевізора використовували спеціальне ремонтне обладнання. В результаті явно виражені смуги синього кольору зникли, при цьому залишилися дрібні напівпрозорі горизонтальні смуги (див. світлини №4 та 5), які на звичайній відстані не видно. На цей ремонт видано гарантію. Відремонтований телевізор добре упакований та відправлений адресату до міста Прилуки.

✓ Загальна вартість ремонту

За ремонт планок матриці, що вийшли з ладу, з заміною на них несправних деталей замовник сплатив 3000 грн.

✓ Причини несправності

Багаторічний досвід виконання подібних ремонтів матриці сучасних телевізорів дозволяє зробити висновок, що для виникнення вищеописаної проблеми існують різні причини. У цьому випадку несправність могла бути викликана різким стрибком напруги мережі в той час, коли телевізор знаходився в робочому стані. Саме ці припущення висловив сам замовник, коли звернувся до нас по допомогу.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовника повідомлено про те, що ремонт з усунення горизонтальних смуг на екрані виявився досить складним. Попри його результативність, на екрані залишився незначний дефект у вигляді дрібних напівпрозорих горизонтальних смуг, які не впливають на якість зображення та які на звичайній відстані перегляду не видно. Йому рекомендовано придбати спеціальний стабілізатор напруги, оскільки якщо надалі знову будуть перепади напруги, вони негативно позначаться на роботі інших компонентів телевізора, включаючи блок живлення або материнську плату.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.