Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Блимає, але не включається рідкокристалічний монітор LG M2362DL, ремонт РК моніторів LG.

Закінчення ремонту: 23.05.2019
Замовлення №: 90290
✓ Пристрій, виробник, модель

РК (рідкокристалічний) широкоформатний монітор ЛГ FLATRON M2362DL (LG), зібраний у 2009 році, наділений 23-дюймовим екраном. Дана модель має вбудований блок живлення, TFT TN матрицю та DVB-T тюнер. Монітор зі збільшеним рівнем динамічної контрастності 50 000: 1 (DFC).

✓ Заявлена несправність замовником

Монітор надійшов у сервісний центр із заявленою несправністю - блимає, але не включається, тому потрібен ремонт ЖК моніторів LG. Від замовника дізналися, що зазвичай при натисканні на кнопку включення індикатор загоряється і через 1-2 секунди на екрані зображається логотип LG, після чого з'являється картинка робочого стола. Але останнім часом, при включенні кнопка блимає, але монітор не включається.

✓ Діагностика сервісним центром

Попри те, що монітору понад 10 років й раніше його вже ремонтували, він в досить хорошому стані. Пристрій розібрали та провели діагностику, після чого вдалося з'ясувати, що несправна плата MAIN ASSY, відповідно ремонт РК моніторів LG буде спрямований на відновлення її працездатності.

✓ Ремонт сервісним центром

Відновити плату MAIN ASSY, яка вийшла з ладу, на компонентному рівні не можливо, оскільки повністю несправний центральний процесор (BGA, коротке замикання на 3,3 В), тому для результативного ремонту РК моніторів LG потрібно її заміна. Ми отримали від замовника згоду на такий ремонт та виконали заміну плати MAIN Chassis LD93A в зборі, також провели регулювання в сервіс-режимі. На ремонт та деталь, яку замінили (світлина №4) видана гарантія.

✓ Загальна вартість ремонту

Разом з платою MAIN ASSY ремонт цього РК монітора від виробника LG коштував 1300 грн.

✓ Причини несправності

Імовірно причиною виниклої несправності міг стати перепад напруги у мережі, можливо персональний комп'ютер з монітором використовувався без джерела безперебійного живлення (ДБЖ).

✓ Рекомендації сервісного центру

Щоб надалі уникнути подібної несправності, майстер рекомендував замовнику, якомога швидше придбати ДБЖ, який буде надійно захищати комп'ютер від схожих проблем.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.