Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Безліч різних механічних дефектів на матриці телевізора Samsung UE32H4500AK, купити та замінити матрицю телевізора.

Закінчення ремонту: 07.10.2020
Замовлення №: 00662
✓ Пристрій, виробник, модель

РК LED телевізор Самсунг UE32H4500 з 32-дюймовою матрицею, зібраний у 2014 році. Він наділений хорошими технічними характеристиками, які повністю відповідають вимогам сучасних користувачів. Модель із функцією Smart TV (ОС Tizen), бездротовим модулем Wi-Fi, а також такими цікавими функціями, як Time Shift (зупинка та продовження перегляду програми), підтримка субтитрів та іншими. У телевізорі використовується потужний процесор зображення Qudamatic Picture Engine, у наявності хороший асортимент портів та роз'ємів, включаючи HDMI, RJ45 (LAN), S/PDIF, Audio Line out, USB 2.0, компонентний вхід (Y, Pb, Pr), CI Slot. Аудіосистема DTS Premium Sound 5.1 та два динаміки, загальною потужністю 20 Вт несуть відповідальність за високу якість звучання під час перегляду.

✓ Заявлена несправність замовником

До нас надійшов телевізор з дуже пошкодженим екраном, на якому в результаті падіння численні механічні пошкодження. Від замовника дізналися, що телевізору вже 6 років та за цей час він двічі виходить з ладу. Приблизно півтора року тому була проблема з підсвіткою (не було зображення), яке відремонтували, перепаявши кілька світлодіодів. Тепер телевізор з необережності зачепили та скинули зі столу на підлогу, як наслідок, він повністю вийшов з ладу. Оскільки ми можемо купити та замінити матрицю телевізора, то взялися за його відновлення.

✓ Діагностика сервісним центром

На перших чотирьох світлинах добре видно, як сильно через падіння з висоти пошкоджено матрицю. Правіше від середини утворилися два скола, один досить великого розміру, інший трохи менший. Від цих сколів "сітка" з дрібних тріщин, які практично по всьому екрані. Під цими дрібними тріщинами проглядається велика пляма сірого кольору (імовірно відбулося відшарування матриці). Ще кілька довгих тонких тріщин розтягнулися аж до лівої бічної рамки. У правому нижньому кутку пляма невизначеної форми білого кольору, навколо якої та посередині проглядаються різнокольорові контури з переважанням синього кольору. Трохи правіше така сама пляма трикутної форми. Лівіше логотипу Samsung посередині великі плями білого кольору невизначеної форми. Рамка, корпус та внутрішні складові телевізора під час падіння не постраждали. Це означає, що необхідно лише купити та замінити матрицю телевізора.

✓ Ремонт сервісним центром

Для придбання та подальшої заміни матриці телевізора ми в першу чергу зв'язалися з постачальниками, з якими співпрацюємо протягом досить тривалого часу. Після її отримання телемайстри зняли в телевізорі задню кришку, викрутили всі шурупи, від'єднали шлейфи матриці, після чого зняли панель з механічними дефектами. Після встановлення нової матриці, яку купили, телевізор зібрано у зворотному порядку. На останній світлині видно, що на зображенні залишилася видима освітлена пляма (обведена кружечком червоного кольору), це до нас був погано зроблений ремонт підсвітки. На нову матрицю та ремонт із її заміни клієнту видано гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту

Ми змогли купити нову матрицю для цього телевізора та виконати її заміну за 3800 грн.

✓ Причини несправності

Розбити тонке скло екрана не складає особливих зусиль. Один незграбний рух, не акуратне транспортування, занадто сильне натискання, удар чи перекіс можуть стати причиною виходу його з ладу. Не говорячи вже про те, коли телевізор падає на підлогу, зриваючись зі стіни або як у цьому випадку зі столу. Попри те, що матриця виявилася дуже пошкодженою, при падінні інші складові телевізора не постраждали, що позитивно відобразилося на кінцевій вартості ремонту з урахуванням ціни безпосередньо самої матриці.

✓ Рекомендації сервісного центру

Після якісно виконаної заміни матриці замовнику надано дві основні рекомендації щодо подальшої експлуатації цього телевізора. По-перше, оскільки ця модель невеликих габаритів та вагою всього 5.3 кг, найкращим рішенням стане розміщення його на вільній стіні, скориставшись для встановлення кріпленням VESA 200x200 мм. Мало того, якщо буде прийнято таке рішення, довірити цей процес досвідченим монтажникам, які точно знають, як виконати кріплення, щоби телевізор з нього не зірвався. По-друге, якщо з підсвіткою знову виникнуть проблеми (виключати такого не варто), звертатися за допомогою до фахівців, що добре себе зарекомендували.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.