Багато вертикальних кольорових смуг на матриці телевізора LG 42LA691V, ремонт екрану телевізора.

Замовлення №: 
90264
✓ Пристрій, виробник, модель: 

42-дюймовий 3D телевізор Елджі 42LA691V, зібраний у 2013 році, доповнений функцією Smart TV, має бездротовий інтерфейс Wi-Fi. Дана модель наділена повноекранним роздільним режимом, завдяки чому обидва гравці зможуть бачити свою картинку на одному великому екрані.

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор доставили у сервісний центр з м. Харків, упакованим в картонну коробку, куди було вкладено також шнур. Імовірно знадобиться складний та дорогий ремонт екрану телевізора, оскільки на ньому з'явилися вертикальні смуги. З розповіді замовника дізналися, що телевізор перевозили з одного місця в інше, проте як його транспортували, він не знає. Коли ж телевізор доставили, то декілька днів він працював добре, а потім на екрані почали з'являтися стовпці.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Огляд підтвердив, що на екрані багато смуг, темніші стовпці посередині, праворуч від них багато пунктирних різнокольорових ліній, а між ними тонка смуга чорного кольору. Зліва також проглядаються різнокольорові пунктирні вертикальні смуги. Після того, як телевізор розібрали та провели діагностику з'ясувалося, що проблема в самій матриці, тому ремонт екрану телевізора буде актуальний.

✓ Ремонт сервісним центром: 

В даному випадку виконаний складний ремонт РК телевізора, для чого довелося міняти деякі його елементи. Для виконання ремонту використовували спеціальне обладнання. В результаті смуги зникли, зображення на екрані хорошої якості. Перевірені також звук та реакція телевізора на дистанційне керування - все в робочому стані. 3D на екрані також є (на останньому фото добре видно напис, для того, щоб кульки та інші фрагменти на зображенні не двоїлися, потрібно одягнути 3D окуляри, тоді зображення буде тривимірним). На цей складний, але результативний ремонт видали гарантію.

✓ Загальна вартість ремонту: 

З огляду на компоненти, які довелося замінити в екрані, цей ремонт коштував 3300 грн.

✓ Причини несправності: 

В сучасних РК телевізорах смуги на екрані - дуже часте явище. Поява тонких, вертикальних, темних смуг в основному вказує на те, що з ладу вийшов дешифратор стовпців, який розташований на самій матриці. Оскільки з часом дана смуга буде тільки збільшуватися, користувач прийняв правильне рішення та звернутися в сервісний центр.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Замовнику дали роз'яснення та рекомендації щодо подальшої експлуатації телевізора після такого складного ремонту. Потрібно берегти телевізор від різноманітних механічних впливів, особливо від потрапляння води на та під матрицю.

ремонт матриці телевізора LG 42LA691V
ремонт матрицы телевизора LG 42LA691V
ремонт матрицы телевизора LG 42LA691V
ремонт матрицы телевизора LG 42LA691V
ремонт матрицы телевизора LG 42LA691V

Коментувати