Багато механічних пошкоджень на матриці LG 55UF850V, де замінюють матриці в телевізорах.

Замовлення №: 
90753
✓ Пристрій, виробник, модель: 

В РК 3D телевізорі ЛЖ 55UF850V, який увійшов до лінійки 2015 року, використовується 55-дюймова LED IPS матриця, є функція Smart TV (ОС WebOS 2.0) та бездротовий модуль Wi-Fi. До особливостей моделі можна віднести 4К роздільну здатність 3840x2160 пікселів, наявність 3 роз'ємів HDMI, а також кут огляду 178 градусів. У комплекті з телевізором є багатофункціональний пульт (Voice Remote Control).

✓ Заявлена несправність замовником: 

Телевізор надійшов із проблемою - на великій 55-дюймової матриці внаслідок удару з'явилися численні механічні пошкодження, через які тепер не можливий перегляд. Замовник дізнавшись, де замінюють матриці в телевізорах, звернувся до нас за допомогою. Від нього дізналися, що, незважаючи на те, що телевізор висів на стіні досить високо, це не захистило його від виникнення такої проблеми.

✓ Діагностика сервісним центром: 

Удар по матриці припав у верхній правий кут, в результаті чого з'явилася практично непомітна дірочка, від якої багато тонких тріщин різної довжини (це добре видно на перших 3 світлинах). Біля верхньої рамки з'явилася світла пляма невизначеної форми, на якій «сітка» з тонких ліній, що перетинаються. Уздовж усієї правої бічної рамки та між тріщинами різноколірні смуги. Посередині залишилася світитись заставка. З такою несправністю дуже важливо знайти сервісний центр, де замінюють матриці в телевізорах, оскільки не скрізь беруться за виконання такої складності ремонту, посилаючись на те, що не знають, де замовити та купити нову панель для заміни, а також як її міняти.

✓ Ремонт сервісним центром: 

Оскільки у нас чудово налагоджені зв'язки з постачальниками та ми точно знаємо, де купити нову матрицю, ми ніколи не відмовляємо своїм клієнтам та завжди замінюємо екрани в будь-яких марках телевізорів. Ми змогли замовити та купити ідентичну 55-дюймову нову матрицю та після її отримання виконати ремонт із заміни. Після складного, але результативного ремонту виконали всі налаштування зображення (видно на світлині №4), воно відмінної якості. На цей ремонт + нову матрицю замовнику видано гарантію. На світлині №5 у правому кутку видно, що новий екран покритий захисною плівкою, яка захистить його під час транспортування.

✓ Загальна вартість ремонту: 

Демонтаж розбитої матриці, встановлення нової та налаштування зображення коштували 11700 грн.

✓ Причини несправності: 

Причина виникнення цієї несправності очевидна - це неакуратна експлуатація сучасного телевізора з великою діагоналлю матриці, яка за своєю конструкцією дуже тонка, тендітна, вразлива до будь-яких, навіть незначних механічних впливів. Через удар по екрану, де з'явилися різні дефекти, телевізор повністю вийшов з ладу.

✓ Рекомендації сервісного центру: 

Після цього ремонту користувачу рекомендовано більш дбайливо ставитися до телевізора, уникати будь-якого контакту з матрицею. Після встановлення телевізора захисну плівку з екрана можна обережно зняти. Якщо з будь-якої причини виникне подібна проблема, користувач точно знає, де якісно замінюють матриці в телевізорах.

заміна матриці телевізора LG 55UF850V
заміна матриці телевізора LG 55UF850V
заміна матриці телевізора LG 55UF850V
заміна матриці телевізора LG 55UF850V
заміна матриці телевізора LG 55UF850V

Коментувати