Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Багато механічних дефектів на екрані телевізора Philips 50PUH6400, заміна екрана телевізора Philips.

Закінчення ремонту: 05.02.2020
Замовлення №: 90401
✓ Пристрій, виробник, модель

50" (127 см) LED телевізор Філіпс 50PUH6400/88 (Philips) з наявністю функції Smart TV (операційна система Android TV), зібраний у Польщі в 2015 році. Модель наділена хорошими технічними характеристиками, включаючи 4K UHD роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Завдяки таким портам та роз'ємам, як компонентний, SCART, RGB, 4 HDM, 3 USB, Ethernet (RJ-45), Wi-Fi 802.11n, Miracast, телевізор перетворюється на повноцінний розважальний центр.Поряд з високою якістю зображення телевізор відрізняється відмінною якістю об'ємного звуку, оскільки наділений акустичною системою, загальною потужністю 20 Вт. У телевізора один незалежний TV-тюнер, є можливість кріплення на стіну.

✓ Заявлена несправність замовником

Користувач із міста Луцьк, дізнавшись, що у нашому сервісному центрі виконується заміна екрана телевізора Philips, який розбитий, вислав його, добре запакованим у коробку. Телефоном він повідомив, що телевізор використовувався на рідній підставці та був встановлений на столі. Його ненароком зачепили та він упав екраном вниз, внаслідок чого з'явилося безліч дефектів. Він одразу звернувся до сервісного центру в рідному місті, але там сказали, що виконати заміну такого великого екрана у телевізорі від виробника Philips вони не зможуть, а також запевнили, що такий ремонт нерентабельний.

✓ Діагностика сервісним центром

Загальний стан телевізора хороший, при падінні постраждала лише матриця, в ході діагностики з'ясували, що решта складових телевізора, включаючи рамку, а також блок живлення TPV 715G6973-P02-002-002H, материнську плату 715G7030-M0G-000 -G480D, шлейфи та інші деталі не постраждали (див. світлину №4). Враховуючи той факт, що ми можемо замовити та купити нову матрицю, заміна екрана телевізора Philips буде рентабельною. Через падіння на матриці безліч дрібних тріщин (сітка), які зосереджені ліворуч від логотипа Philips. Їх чітко видно на сірій плямі невизначеної форми, що з'явилася. Одна велика кругова тріщина пройшла через весь екран, усередині вона чорного кольору. Решта частина білого кольору, уздовж нижньої рамки багатобарвна пляма, на якій кольорові вертикальні смуги, які переходять на білу частину матриці та значно довші. Вздовж правої бічної рамки екран темного кольору, ближче до середини смуга світло-зеленого кольору, що проходить уздовж нижньої рамки, але з синім відливом. Усі ці дефекти можна побачити на перших трьох світлинах.

✓ Ремонт сервісним центром

Для результативної заміни екрана телевізора Philips спочатку потрібно було замовити та придбати у постачальників нову панель. Після її отримання телемайстри виконали заміну, для чого акуратно демонтували зіпсовану, не придатну для використання деталь. На останній світлині добре видно, як виглядає телевізор після ремонту по заміні екрана та виконаних налаштувань (збережені всі функції, зображення яскраве, чітке та контрастне), звук є і він також хорошої якості. Це ремонт із гарантією.

✓ Загальна вартість ремонту

Заміна нового 50-дюймового екрана з демонтажем розбитого, включаючи всі налаштування, обійшлася замовнику 9000 грн.

✓ Причини несправності

Причину, через яку сталася така складна несправність та був потрібний складний і дорогий ремонт, замовник розповів телефоном. А саме, встановлений на столі телевізор з необережності зачепили та він упав. У цьому випадку постраждав тільки екран, однак, якби на столі не опинилися інші предмети, можливо, на ньому було б менше механічних пошкоджень. Незалежно від кількості пошкоджень, телевізор від компанії Philips все одно працювати не зміг би.

✓ Рекомендації сервісного центру

Телефоном замовнику рекомендовано не використовувати відремонтований телевізор з такою великою діагоналлю екрана на столі. Найкращим рішенням стане встановлення його на стіні, при цьому необхідно врахувати вагу моделі, яка становить понад 14 кг, відповідно все має бути зроблено правильно, особливо кріплення.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.