Виконані ремонти Приймаємо в ремонт будь-яку техніку з усієї України
Теле Європа - Сервіс

Графік роботи

пн - пт з 10:00 до 18:00

субота з 10:00 до 16:00

Наша адреса

м. Київ, вул. Авіаконстр. Антонова, 12

КОНТАКТИ, Мапа

Не вмикається, світяться тільки символи цифр на екрані в мультиварці Philips HD4731, полагодити мультиварку.

Закінчення ремонту: 23.04.2020
Замовлення №: 00213
✓ Пристрій, виробник, модель

Мультиварка Філіпс HD4731/03 наділена гарним набором функцій, у неї просте та зручне керування. Модель з потужністю 980 Вт має функцію 3D нагріву, завдяки чому гарантується рівномірний розподіл тепла, чим досягається бажаний результат при готуванні страв. У комплекті до мультиварки передбачена чаша, об'ємом 5 літрів, у якої якісне та безпечне антипригарне покриття. Модель з 19 автоматичними програмами, такими як, "Тушкування", "Плов", "Випічка", "Готування на пару", "Приготування йогурту" та інші. Мультиварка з таймером відстрочення старту до 24 годин, є функція підтримки температури. Елементи мультиварки, що знімаються, можна мити в посудомийній машині.

✓ Заявлена несправність замовником

Замовниця принесла мультиварку зі скаргою на те, що вона не вмикається, на екрані світяться лише символи цифр (див. світлину №1). Вона попросила полагодити мультиварку якнайшвидше, тому що в ній щодня готуються різні страви, але більшою мірою розігріваються вже готові, що дуже зручно та економить час. Також від неї дізналися, що це перша несправність, тож раніше мультиварку ще не ремонтували.

✓ Діагностика сервісним центром

Перше враження від пристрою хороше. Попри інтенсивну експлуатацію, мультиварка виглядає акуратною та чистою, лише в деяких місцях (на стиках деталей) зібралося трохи жиру. Після того, як її розібрали, з'ясували, що у цій моделі використовуються такі модулі, як реле YX202-S-112DM, блок живлення BT-RO1A-3D. Щоб правильно полагодити мультиварку необхідно точно визначити причину, з якої вона вийшла з ладу. Для цих цілей передбачена діагностика, яка показала, що проблема у модулі живлення – вторинних ланцюгах, відповідно ремонт має бути спрямований на їх відновлення.

✓ Ремонт сервісним центром

З такою несправністю виконано відновлення термозахисту, зроблено пропаювання плати живлення (див. світлини №3 та 4). Замінено також новий термозапобіжник 180 град. 10 А. Завдяки правильним діям нам вдалося результативно полагодити цю мультиварку. На останній світлині видно, що мультиварка вмикається, на екрані відображається час приготування, всі функції світяться. Це був ремонт із видачею гарантії.

✓ Загальна вартість ремонту

За відновлення термозахисту, пропаювання плати живлення мультиварки, а також заміну термозапобіжника замовниця заплатила 600 грн.

✓ Причини несправності

Те, що в цій мультиварці від відомої та популярної компанії Philips виникла несправність (вона не вмикалася, на екрані світилися лише символи цифр), пояснюється тим, що з ладу вийшов модуль живлення. Також згорів термозапобіжник, тому знадобилася його заміна. Мультиварка зі слів замовниці використовується досить часто, цілком можливо, що це також вплинуло на її працездатність. Можливо, пристрій перебував у робочому стані під час перепаду напруги мережі. Крім того, така несправність може виявитися, якщо включати мультиварку на нагрівання без завантаження продуктів.

✓ Рекомендації сервісного центру

Замовницю повідомили про те, що цього разу нам вдалося якісно полагодити мультиварку та при правильній її подальшій експлуатації вона пропрацює ще досить тривалий час. Рекомендовано без завантаження продуктів не вмикати її на нагрівання! Періодично доглядати! Слідкувати, щоб на дисковий нагрівач не потрапляла рідина, інакше він почне прогоряти.

Коментувати

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.